CANBRIDGE – realizowane projekty

16 kwietnia, 2018

Przedstawiamy zwycięzców konkursu CANBRIDGE, których projekty zostały wybrane do finansowania oraz realizacji (kolejność losowa):

 

Katarzyna Herman, Karolina Ceglarz – STUDENT W PUSZCE

“Maj- miesiąc grillów i towarzyskich plenerów. Zostań bohaterem i uratuj środowisko przed zagrożeniem! Oddaj do puszkomatu aluminiowe puszki po napojach, weź potwierdzenie i wymień je na gadżety – materiałowe torby lub breloki przedstawiające studentów: laborant, kujon, śpioch i budowlaniec – a Ty kim jesteś?”
 
Maksymilian Janicki, Mateusz Baranowski – YouCAN!

“Uświadamiać, informować, angażować – to nasze najważniejsze cele. Pragniemy, aby studenci zastanowili się kolejnym razem przed wyrzuceniem puszki. Bo przecież każda puszka ma znaczenie!”

 

Wojciech Kałsa – AluShot 

“Odbiegając od standardowych akcji promujących recykling puszek po napojach z aluminium, postanowiłem skonstruować maszynę. Będzie ona łączyć zgniatanie puszek z elementem rozrywkowym pod postacią strzelania do celu. AluShot, bo taka jest nazwa maszyny, będzie mobilna i pozbawiona zasilania elektrycznego. Połączenie mechanizmu zgniatania puszek oraz wyrzutni stanowi wyzwanie które podejmuje się rozwiązać.”

 

 

GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w trakcie realizacji projektów!